ESN ÇAĞ'IN ULUSLARARASI BAŞARISI

 

      Avrupa'nın en büyük öğrenci topluluğu olan Erasmus Student Network tarafından, 43 ülkenin katılımı ile gerçekleştirilen ve organizasyon içerisindeki en sıradışı ve ilham verici projeleri 14 kategori içerisinde değerlendiren ESN Awards 2021'de ESN Çağ, University "Employability" kategorisinde hazırladıkları NEXT STEP projesi ile birincilik kazandılar! 
ESN ÇAĞ; Yönderle ve Yinkader partnerliğinde gerçekleştirdikleri proje ile 23 üniversiteden 24 lisans öğrencisinin dijital ve sosyal becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimlere ulaşmalarını sağlayarak iş ile ilgili becerilerinin gelişmesini desteklemiş ve proje sonucunda insan kaynakları uzmanları eşliğinde geri bildirimlerle dolu bir mülakat deneyimi sunmuşlardı.
Geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de birden çok ödül kazanan ESN ÇAĞ  "Human Resources" alanında gerçekleştirdikleri EMPOWER NEWBIES projesi ile üçüncülük kazandı. ESN ÇAĞ University yönetim kurulunu ülkemizi ve üniversitemizi başarılarıyla temsil ettikleri için tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.