Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü ve Avrupa Teknoloji Üniversiteleri iş birliği ile gerçekleşen EL@RA Konferansına Katılım Sağlandı

 

 

 

14-15 Aralık 2023 tarihlerinde Sofya Teknik Üniversitesi, Cluj-Napoca Teknik Üniversitesi, Dublin Teknoloji Üniversitesi ve Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü (UNITAR) iş birliğinde gerçekleşen 2. EL@RA Konferansı’na İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden Doç. Dr. Murat GÜLMEZ açılış konuşmacısı olarak katılmıştır. "Pedagogy 5.0-Technologies and Techniques to Support Sustainable Education in the Academic Sphere” temalı konferansa  “Entrepreneurship and Marketing Education in the Metaverse” çalışmaları ile Dr. Öğr. Üyesi Duygu GÜR, Arş. Gör. Gülay GÜLER ve Arş. Gör. Ersin İNAL katılım sağlamıştır.

Doç. Dr. Murat GÜLMEZ ve Dr. Öğr. Üyesi Duygu GÜR’ ün sunumları Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü web sitesinde yayınlanmış olup, https://unitar.org/sustainable-development-goals/peace/our-portfolio/research-and-publications  link üzerinden ulaşılabilmektedir.